פיאט 500

ממציאה את עצמה מחדש כבר כמעט 60 שנה ונשארת נאמנה לרוח המקורית שלה, אייקון השיק והסטייל. נועזת, מפתה ואופנתית מתמיד.

האחת והיחידה שבולטת מעל כולן

החיוך הנצחי של ה-500, מקרין שמחת חיים. החזית מאירת הפנים קורצת ואטרקטיבית, בזכות השפם החצוף, שבכת הגריל התלת ממדית ופגושי המכונית המחויכים. הכי נחשקת, הכי מושכת, פשוט הכי 500 בעיר… פנסי חזית פולי-אליפטיים, מלאי אישיות. מראה מושך שקורץ אל הלילה ומאיר את הדרך. תאורת יום LED לנראות ובטיחות, עוצבה בהשראת הספרה אפס בלוגו ה- 500 מוסיפה בלילה למראה המובהק שכל כך קל לזהות מרחוק.

נגיעה של יוקרה וסגנון

המראה הקלאסי של ה- 500 הוא בפני עצמו סמל על זמני שלא ניתן להתעלם ממנו. למרות, זאת חישוקי הסגסוגת החדשים, בקוטר 15″ ו- 16″ בגימור שחור מט, מוסיפים אופי מרתק. הצבעים החדשים מעצימים את החוויה. כתום קורל ובורדו אוונגרד, מוסיפים למראה האלגנטי.

פרטים שיוצרים הרמוניה מושלמת

פס הכרום החדש מגביה את הפגוש האחורי ומבליט את פנסי הערפל והרוורס. יחידת התאורה האחורית החדשה, בולטת ומשלבת את תאורת הלילה, הבלימה והנסיעה לאחור ומגדירה מחדש את מסגרת המכונית. פתרונות חכמים ויפים הממחישים את יכולתה של ה- 500 להתפתח ולשמור על בולטות וחדשנות בכל זמן.

500 גוונים של...

אף אחד מעולם לא זכה להיות אופנתי ונכון יותר מהגברת הזוהרת. ה- 500 של היום כובשת את המסלול ב- 5 סכמות צביעה המדגישות את הסטייל הלוהט, האלגנטיות, שמחת החיים וההומור. שום דבר לא מקרי, כל סגנון גרפי ניתן להתאמה ולאפיון באין סוף שילובים. ניתן להלביש את ה- 500 החדשה ולאבזר אותה, החל מחגורה בקו המותניים, דרך ספי הדלתות, הגג, המראות ועד לתא המטען.

החל מ

79,900

צפו במפרט הטכני

צפו בספר רכב

צפו בחוברת אחריות