פיאט 500C

ממציאה את עצמה מחדש כבר כמעט 60 שנה ונשארת נאמנה לרוח המקורית שלה. אייקון השיק והסטייל, נועזת, מפתה וקיצית מתמיד.

הפרטים יוצרים הרמוניה מושלמת

לוח המחוונים תוכנן מחדש כדי לארח בהרמוניה את מערכת המולטימדיה וטכנולוגיות מתקדמות. העיצוב המעוגל של מנופי וכפתורי התפעול וקישוטי הכרום מרהיבים ביופיים. אך מעבר ליופי, דווקא הפונקציונאליות היא גולת הכותרת של סביבת הנוסעים. תא כפפות מרווח, קונסולה עם כניסות USB ו- AUX ומחזיקי כוסות נוחים, הופכים את ה- 500C למזמינה מתמיד.

הכל בשליטה

גלגל ההגה החדש הכולל שליטה על מערכת השמע, מעוטר בכרום יוקרתי ומוסיף לעזות ולנועזות. תצוגת ה-TFT הדיגיטלית*, מציגה את הנתונים באופן ברור ומלא ומקלה על הנהיגה. מהירות, סל”ד תצוגת הילוכים ומחוון המסמן מתי מומלץ להחליף הילוך, מוסיפים שליטה לחוויית הנהיגה. מחשב הדרך הברור, מאפשר התאמה מלאה של פרטי המידע החשובים בנסיעה קצרה, או טיול ארוך. הכל בשליטה והכל בלחיצת כפתור. *בחלק מהדגמים

השראה מעולם האופנה

סטייל, סטייל ועוד קצת סטייל. אולי אפילו עוד הרבה. הריפודים האופנתיים המעטרים את ה- 500C החדשה, הגיעו היישר ממסלולי תצוגות האופנה הנחשבות והיוקרתיות ביותר. כאן בתמונה אפור משובץ בסגנון נוצץ עם גימורי עור בארגמן יוקרתי עם נגיעות של כחול. מחווה אופנתית לשנות ה-60.

מסע מוצלח מתחיל בנוחות

המושבים החדשים, תוכננו במטרה להעניק את הנוחות והתמיכה בכל נסיעה. הארגונומיה משופרת, שנועדה לארח את הנוסעים בפינוק וברכות לא פוגעת בתפעול החלק ובהסטת המושבים על מנת לאפשר לנוסעים נוספים גישה למושבים האחוריים.

החל מ

99,900

צפו במפרט הטכני

צפו בספר רכב

צפו בחוברת אחריות